Jak zrobić taras z palet

Jeśli chcesz stworzyć piękny pokład w swoim podwórku lub na balkonie, można użyć palet. Możesz je dostać za ułamek kosztów zwykłego drewna, a wyglądają tak samo pięknie! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zbudować pokład z palet:

Zacznij od złożenia platformy. Umieść dwa 2x4s na platformie, zachodząc na przednie i tylne krawędzie o jeden do dwóch cali. Użyj śrub do suchej zabudowy, aby przymocować 2×4 do platformy. Użyj dodatkowego drewna z palet, aby pokryć szwy. Możesz nawet zrobić przypadkowe szwy, używając resztek drewna z palet. Teraz będziesz miał piękną drewnianą platformę, która będzie trwać przez lata! Najlepsza część tego projektu? To nie jest takie trudne!

Najważniejszym krokiem w tworzeniu pokładu palet jest posiadanie pewnego doświadczenia w majsterkowaniu. Ten projekt DIY nie pochodzi z instrukcjami krok po kroku, więc trzeba będzie zrobić swoje badania i uzyskać kilka przykładów, aby pomóc Ci po drodze. Jeśli masz cierpliwość, aby zrobić kilka DIY budynku, będziesz miał piękny, funkcjonalny pokład w krótkim czasie. Osobiście zbudowałem pokład z palet, a to wciąż jeden z najlepszych projektów, jakie kiedykolwiek zrobiłem!

Przy budowie pokładu z palet, będziesz potrzebował trochę drewna impregnowanego ciśnieniowo i membrany tłumiącej chwasty. Będziesz potrzebował kilku belek impregnowanych ciśnieniowo co 30 cm, więc upewnij się, że kupisz kilka ścinków. Możesz użyć pozostałego drewna do rozmieszczenia belek lub wykończenia długości pokładu. I nie zapomnij użyć śrub do zabezpieczenia desek z palet.

Proces budowy pokładu z palet jest stosunkowo prosty i zajmuje tylko kilka dni. A najlepsze jest to, że to świetna zabawa! Tylko upewnij się, że robisz to w miejscu, gdzie ludzie będą chętnie spędzać czas. I pamiętaj, że pokład z palet to inwestycja, która zwiększy wartość Twojego domu. Nie czekaj więc dłużej z jego budową! I wszystkiego najlepszego! Dzięki tym prostym wskazówkom, będziesz na dobrej drodze do pięknego pokładu dla Twojego domu!

Jedną z najbardziej ekscytujących części budowania pokładu z palet jest to, że jest to szybki, łatwy i przyjazny dla budżetu sposób na zbudowanie stylowego drewnianego pokładu. Możesz kupić lub pożyczyć palety z każdego lokalnego placu zbaw. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas, a także środowisko. Nie wspominając o tym, że zaoszczędzisz mnóstwo czasu w dłuższej perspektywie! Niezależnie od tego, czy budujesz prostą drewnianą platformę lub wyrafinowany drewniany pokład, pokład z palet sprawi, że Twoje podwórko będzie wyglądać niesamowicie i doda zewnętrzną oazę do Twojego domu.

Wybierając palety, należy rozważyć rozmiar. Większość palet pochodzi w jednym z czterech rozmiarów – 36-by-36 cali, 42-by-42 cali i 48-by-40 cali. Wybierz odpowiedni rozmiar dla swojego podwórka, ponieważ kwadratowe będą łatwiejsze do zorganizowania w przyjemny projekt. Oprócz lokalnego centrum recyklingu, możesz nawet znaleźć palety za sklepami spożywczymi i centrami domowymi. Upewnij się, że sprawdzisz pochodzenie palet przed ich zakupem, ponieważ mogą one zawierać niebezpieczne substancje chemiczne.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane