Jak zrobić piec do wytopu MC w World of Warcraft

Jeśli zastanawiasz się „Jak zrobić piec do wytapiania MC?” to czytaj dalej! To urządzenie ma wiele funkcji i może wytapiać 16 różnych przedmiotów jednocześnie! Jest to również idealny sprzęt do rozbudowy Twojej bazy, ponieważ możesz w nim wytopić dużą ilość rudy, kamienia lub netherracku. Dodatkowo możesz użyć pieca do rafinacji metali i craftingu innych przedmiotów.

Będziesz potrzebował skrzyni i minimum 20 bloków przestrzeni. Skrzynia powinna być wystarczająco duża, aby pomieścić leje i piec. Następnie należy dodać do niej 16 lejów i kliknąć pierwszy lej na skrzyni trzymając shift. Następnie umieść piec na każdym leju. Po tym jak leje są na miejscu, dodaj kolejny lej na górze.

Po zebraniu wystarczającej ilości bruku, wykonaj piec. Możesz umieścić piec na ziemi tylko wtedy, gdy umieścisz osiem cobblestones. Kiedy piec jest kompletny, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy, pojawi się jako szary piec wielkości bloku. Proces ten można również wykonać na konsolowych edycjach gry. Drewno jest łatwo dostępne i możesz je wykorzystać, aby zamienić je w węgiel drzewny. Węgiel drzewny pojawi się następnie w gnieździe paliwa pieca.

Piec hutniczy jest podobny do zwykłego pieca. Kiedy stawiasz wielki piec na ziemi, otwarta twarz pieca jest przeciwna do twarzy gracza. Jednostka bloku w wielkim piecu zawiera dodatkowe informacje o bloku, w tym czas gotowania. Po tym jak przedmiot osiągnie pożądany czas (zazwyczaj 200 ticków, czyli 10 sekund), zostanie wytopiony. Jeśli ustawiłeś niestandardową nazwę dla swojego pieca, zobaczysz ją w GUI. Wreszcie, można zablokować go, aby zapobiec innym od otwarcia go.

Do zasilania pieca redstone, można ustawić silnik, generator, lub blok dmuchawy w pobliżu pieca. W zależności od tego, jak potężny chcesz, aby być, można użyć prądu zmiennego lub redstone do zasilania pieca. Gdy system działa, piece do wytapiania redstone mogą wypychać jednostki przez ich ściany lub na ziemię. Są one również przydatne do celów testowych.

Możesz również użyć wielkiego pieca, aby wytapiać przedmioty szybciej niż zwykły. Ten jednak zużywa dwa razy więcej paliwa. Gdy go użyjesz, możesz umieścić w nim swoje przedmioty, a następnie zebrać wytopiony przedmiot. Musisz zaakceptować warunki korzystania z wielkiego pieca przed kontynuacją. Oprócz wielkiego pieca, możesz również użyć go do wytworzenia bruku, gładkiego kamienia lub innych przedmiotów.

GUwaga wielkiego pieca nie jest widoczna w trybie Spectator. Zamiast tego, musisz uzyskać do niego dostęp poprzez tryb Spectator. Jest to jedyny sposób, aby użyć GUI, ale piec jest funkcjonalny i możliwy do craftingu. Powinieneś wypróbować to sam i zobaczyć, jakie to proste. Efektem końcowym powinien być wielki piec, który może wytapiać wszelkiego rodzaju przedmioty!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane