Jak zrobić przekreślony tekst w Discordzie

Czy wiesz, jak zrobić przekreślony tekst w Discordzie? Prostą odpowiedzią jest umieszczenie dwóch „” tildes na każdym końcu słowa. Działa to zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych i jest bardzo przydatne w pisaniu krótkich tekstów. W tym artykule pokażę Ci, jak zrobić ten efekt. W Discordzie można używać innej klawiatury dla różnych języków, ale nadal można korzystać z tej samej metody.

Najpierw można wkleić do Discorda kawałek tekstu ze strony internetowej. Gdy to zrobisz, pojawi się nowe okno. Wpisz tekst, który chcesz przekreślić, a Discord zastąpi oryginalny tekst kodem HTML. Możesz też użyć edytora wizualnego, aby znaleźć obraz, który wygląda podobnie do oryginalnego tekstu. Jeśli nie masz edytora tekstu, zawsze możesz znaleźć podobne obrazy i wkleić je.

Alternatywnie możesz też użyć stylu formatowania tekstu „przekreślenie” w Discordzie. Aby tego użyć, musisz najpierw wpisać dwa symbole tyldy przed i po tekście. Gdy już napiszesz swoją wiadomość, możesz użyć stylu przebitki, aby wyrazić swój sarkastyczny ton. W niektórych przypadkach można również użyć symbolu tyldy.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić przekreślony tekst w Discordzie, możesz zacząć z nim eksperymentować. Spróbuj napisać wiadomość w Discordzie i przekreślić ją za pomocą prostego skrótu klawiaturowego. Proces jest prosty, a wkrótce wyślesz swoją wiadomość bez żadnych błędów. I pamiętaj, że możesz ją również wysłać do swoich przyjaciół i kolegów. Pamiętaj tylko, aby dokładnie sprawdzić tekst w wiadomości i być świadomym ewentualnych wpadek.

Najprostszym sposobem na przekreślenie tekstu na Discordzie jest wpisanie tildes przed i po swoim tekście. Aby uzyskać ten efekt, musisz wpisać dwa tyldy przed tekstem i jeden na końcu. Jeśli piszesz wiadomość w Markdown, musisz wpisać tyldy na początku i na końcu. Spowoduje to przekreślenie danego fragmentu tekstu. W razie potrzeby możesz edytować swój tekst przed wysłaniem.

Inną opcją jest wklejenie do tekstu bloku kodu. Bloku kodu najlepiej używać do krótszych kodów i do dzielenia się nimi w rozmowie. Znak tyldy znajduje się zazwyczaj pod klawiszem escape na klawiaturze. Po wklejeniu kodu możesz go odesłać do znajomych, aby zobaczyli, co napisałeś. Jeśli chcesz udostępnić go kilku osobom w rozmowie, użyj kodu wyświetlającego linię.

Narzędzie do formatowania tekstu w Discordzie pozwala wyróżnić słowo i dodać do niego odrobinę polotu. Aby pogrubić tekst, wpisz dwa podkreślenia (*) i jedną gwiazdkę (#). Aby zrobić przekreślenie, dodaj dwa tyldy na końcu linii. Są to najczęstsze sposoby tworzenia przekreślonego tekstu na Discordzie. Jeśli używasz przekreślenia, możesz również napisać zdanie czcionką pogrubioną lub kursywą.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane