Jak zrobić ankietę na Messengerze 2021 Android

Jeśli szukasz instrukcji, jak zrobić ankietę na messengerze 2021 Android, to ten artykuł pokaże ci, jak to zrobić. Tworzenie ankiety w messengerze nie jest trudne, jak mogłoby się wydawać, o ile wiesz, co robisz. W poniższych krokach dowiesz się, jak stworzyć ankietę i podzielić się nią z grupą ludzi. Tak długo, jak będziesz uważnie wykonywać kroki, możesz stworzyć i udostępnić swoją ankietę dużej grupie osób.

Po pierwsze, otwórz aplikację Messenger na swoim urządzeniu z systemem Android. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz małą ikonę z trzema kropkami. Kliknij tę ikonę. Na ekranie, który się pojawi, kliknij w nią. Gdy to zrobisz, zobaczysz rozwijane menu, w którym możesz wybrać „Usuń rozmowę”. Po wybraniu tej opcji, kliknij przycisk „Usuń”, aby usunąć ankietę z grupy.

Aby ankieta była widoczna dla wszystkich twoich zwolenników, musisz dostosować tytuł postu i obrazek. Najlepiej jest użyć odpowiedniego zdjęcia, które przykuje ich uwagę. Możesz również dodać call-to-action w tym obszarze. Przeczytaj nasz post o tym, jak promować swoją ankietę, aby uzyskać maksymalny zasięg. Tak więc, teraz wiesz jak zrobić ankietę na Messengerze 2021 Android. Możesz nawet podzielić się ankietą z innymi użytkownikami Facebooka!

Po utworzeniu ankiety, możesz poprosić członków swojej grupy o głosowanie. Możesz nawet zrobić ankietę w ramach czatu grupowego. Aby to zrobić, wystarczy dotknąć ankiety, a następnie wybrać opcję. Stuknij w „Vote” w polu opcji ankiety. Następnie wybierz opcję, a potem naciśnij „Wyślij”, aby umożliwić członkom grupy głosowanie. Natychmiast zobaczą oni wyniki Twojej ankiety.

Facebook, podobnie jak inne platformy social media, pozwala na stworzenie ankiety za pomocą jednego kliknięcia. Możesz ją zrobić zarówno na desktopie, jak i na komórce, o ile przestrzega wytycznych Facebooka dotyczących ankiet. W przeciwieństwie do Instagrama, interfejs Facebooka jest spójny we wszystkich systemach operacyjnych. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do Facebooka. Stamtąd będziesz musiał wybrać swoją grupę i wybrać „Poll”.

Po utworzeniu ankiety, musisz ustawić czas trwania ankiety. Sonda na Facebooku jest dostępna tylko w grupach i historiach. Aby stworzyć ankietę na Facebooku, musisz być menedżerem strony i ustawić datę i czas trwania Twojej ankiety. Kiedy już stworzysz swoją ankietę, możesz ją dodać do grup i historii. Możesz wybrać jedną z dostępnych opcji, aby dodać ankietę do swojej strony.

Tworząc ankietę na Messengerze, będziesz chciał użyć tych samych kroków, które zrobiłbyś dla każdego innego postu w mediach społecznościowych. Pamiętaj, że ankieta jest jak kabina do głosowania. Jeśli ludzie odpowiadają na ankietę, twórca może zobaczyć wyniki i zapisać je. Możliwe jest również stworzenie ankiety na stronie na Facebooku i udostępnienie jej swoim zwolennikom. W ten sposób Twoja ankieta będzie widziana przez wszystkich w pokoju rozmów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane