Medale i statuetki na zamówienie dla najlepszych piłkarzy

statuetki na zamówienie od producenta MCC Medale

Piłka nożna nazywana jest polskim sportem narodowym i choć sukcesy w tej materii mogą pozostawiać wiele do życzenia, to nie ulega wątpliwości, że wiele osób interesuje się właśnie tą dyscypliną. Mowa tutaj zwłaszcza o mężczyznach w różnych grupach wiekowych. W całym kraju co roku organizowane są zawody dla piłkarzy, podczas których wypada wręczyć wysokiej klasy nagrody. Jednocześnie kluby sportowe również mogą honorować najlepszych piłkarzy. 

Prestiż i szacunek, czyli dlaczego warto wybierać wysokiej jakości nagrody?

Niektórzy grają w piłkę jedynie z pasji, inni chcą się w tej dyscyplinie realizować, zdobywając nowe umiejętności i kompetencje. Nabycie ich wymaga sporego wysiłku, zaangażowania oraz znaczących nakładów pracy. Dlatego też najlepsi piłkarze powinni zostać docenieni, między innymi poprzez dobór odpowiednich nagród. Statuetki czy medale pochodzące z produkcji masowej nie sprawdzają się w tej roli – są nietrwałe, a jakość ich wykonania jest naprawdę niska. Jeśli chcemy rzeczywiście docenić sportowców i wyrazić swój szacunek do ich pracy i zaangażowania, warto wybrać medale i statuetki wykonywane na zamówienie. Te pierwsze dobrze sprawdzają się podczas zawodów, drugie natomiast jako nagrody klubowe.

Czym charakteryzują się medale wykonywane na zamówienie?

Medale okolicznościowe na zamówienie od producenta MCC Medale można zaprojektować we własnym zakresie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami. W przypadku braku pomysłu, istnieje możliwość skonsultowania projektu z grafikiem, który pomoże dobrać trafne rozwiązania. Następnie projekt zostaje oddany do realizacji – czas oczekiwania na krążki zależny jest między innymi od wielkości zamówienia, jednak klient zostaje poinformowany o szczegółach już w momencie jego składania. Medale przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i trwałość, dzięki czemu stanowią piękną pamiątkę na długie lata. Jednocześnie warto pamiętać, że medale można wręczyć na dwa sposoby – przewiesić na szyi laureatów bądź w ozdobnych, eleganckich pudełkach. Na zawody sportowe najczęściej wybierane są szarfy dekoracyjne, które umożliwiają przewieszenie krążków na szyi. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza przy większej liczbie obdarowanych.

Statuetki odlewane dla najlepszych piłkarzy

Podobnie jak w przypadku medali, klient ma także możliwość zamówienia statuetek, które zostaną przygotowane zgodnie z przedstawionym przez niego projektem. Statuetki charakteryzuje wysoka jakość, a także możliwość personalizacji – w ich przypadku często dodaje się imię i nazwisko osoby, której zostanie przyznana nagroda. Na zamówienie statuetek najczęściej decydują się osoby prowadzące kluby sportowe, wybierając na przykład najlepszego piłkarza danego sezonu czy roku. Jednocześnie mogą je również zamówić organizatorzy zawodów, którzy chcieliby nagrodzić najlepszego napastnika czy bramkarza, bez względu na to, czy przynależy od do zwycięskiej drużyny, czy też nie. Tego typu nagroda z pewnością dodaje energii do dalszej pracy, stanowiąc swoisty czynnik motywujący. Warto pamiętać, że statuetki, podobnie jak medale, stanowią pamiątkę na całe życie. Jest ona odporna na działanie czynnika czasu – nie odkształca się, nie koroduje, nie zmienia koloru. Wystarczy co kilka dni zetrzeć z niej nadmiar kurzu, aby zawsze prezentowała się idealnie. Statuetki oraz medale odlewane podnoszą też prestiż organizatorów zawodów piłkarskich czy klubów sportowych, honorujących w ten sposób najlepszych graczy. Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane