Jak zrobić kubek z papieru

Z dumą prezentujemy treść, która powstała w kooperacji z diyforum.pl

Jak zrobić kubek z papieru jest dość prosty. Jeśli masz kubek i nie masz do niego pokrywki, możesz złożyć kawałek papieru w kształt trójkąta. Aby to zrobić, złóż jeden róg do środka, a drugi róg do środka. Dwa fałdy będą zachodzić na siebie u góry, tworząc kubek. Teraz możesz użyć kubka do trzymania ulubionego płynu lub małej przekąski.

Następnie wytnij dziurę przez środek kubka i przewlecz przez nią kawałek sznurka bakerskiego. Przewlecz sznurek przez otwór i zawiąż go koralikiem. Teraz możesz powiesić swój kubek. Niech wygląda jak kwiczący kurczak! Po zakończeniu możesz użyć papierowego kubka do stworzenia dekoracyjnego koszyka na prezenty. Jeśli chcesz uczynić go bardziej użytecznym, dodaj imiona i inne przedmioty do środka.

Jednym ze sposobów na zrobienie kubka z papieru jest pokrycie zewnętrznej strony cienką warstwą plastiku. Następnie, zwiń go w kształt kubka i naciśnij części razem. Niektóre papierowe kubki mają specjalne cechy, takie jak wewnętrzna i zewnętrzna warstwa chroniąca gorące płyny, a także są bardziej wytrzymałe niż zwykły rodzaj. Możesz również znaleźć niektóre, które są ozdobione, aby wyróżnić się z tłumu.

Innym pomysłem na zabawę jest tkanie papierowego kubka. Weź kawałek przędzy i spleć go wokół wargi kubka. Po zakończeniu, taśmy go do podstawy filiżanki, aby utrzymać go bezpieczne. Zachęcaj swoje dziecko, aby wziąć swój czas tkania papieru wokół kubka, a będą one zmotywowane do kontynuowania. Jeśli dasz im kubek ze spersonalizowanym projektem, będą zachwyceni, że go dostali!

Wtedy użyj papierowych kubków do dekoracji wielu różnych przedmiotów. Możesz zrobić smoka z kubka, dmuchając w jeden koniec i robiąc szczelinę 7 cm w poprzek podstawy. Możesz również wyciąć dwa pompony po obu stronach kubka, aby służyły jako skrzydła smoka. Na koniec dodaj oczy googly, aby uzyskać magiczną kreację.

Ten projekt wymaga tylko kilku materiałów. Możesz użyć kubków do rzemiosła, dekoracji i zabawek, jak również. Aby uzyskać kreatywny sposób na wykorzystanie papierowych kubków, możesz również przekształcić je w aparat fotograficzny lub uchwyt na sztućce. Ten pomysł jest szczególnie dobry dla stron z mniejszą ilością naczyń. Rezultatem jest kubek, który jest piękny i funkcjonalny. Po opanowaniu tego rzemiosła, będziesz gotowy do dekoracji każdego pokoju w domu!

Innym wspaniałym rzemiosłem do wykorzystania papierowych kubków jest zrobienie telefonu z papierowych kubków. Ten projekt jest zabawny i niedrogi – spróbuj zrobić telefon z papierowych kubków z dziećmi! Następnie, można użyć ich do innych projektów rzemieślniczych! Upewnij się, że nadzorujesz je uważnie podczas wykonywania tego projektu! Możesz użyć kolorowej farby, aby uatrakcyjnić swoje papierowe kubki. Nie ma żadnych ograniczeń co do kreatywnych zastosowań papierowych kubków! Możesz nawet stworzyć z nich rodzinę kaczek! Upewnij się tylko, że przed wykonaniem tego projektu postępujesz zgodnie z instrukcją, jak zrobić kubek z papieru!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane