Jak zrobić warkocz bokserki

Jak zrobić warkocz bokserskiUbierz swoją męskość w warkocz bokserski, aby nadać jej męski wygląd. Ten styl ma wiele zastosowań i jest na tyle uniwersalny, że można go nosić w dzień i w nocy. Możesz go nawet nosić do biura! Aby uzyskać najlepszy wygląd, wykonaj te proste kroki. Będziesz gotowa do zrobienia swojego warkocza w mgnieniu oka! Oto kilka podstawowych wskazówek, jak zrobić idealny warkocz bokserki.

Aby rozpocząć warkocz bokserkę, przedziel włosy na środku. Będziesz miała dwie sekcje: jedną na czubku głowy i drugą po bokach. Weź małą sekcję z przodu głowy i podziel ją na trzy równe części. Ta sekcja to początek Twojego warkocza. Nie stosuj tej metody na czarnych lub bardzo grubych włosach i pamiętaj o użyciu olejku do włosów, aby warkocz wyglądał jak najlepiej.

Plot bokserski to popularna fryzura, która pasuje do kobiet o długich włosach. Długie włosy wyglądają w niej lepiej i jest ona łatwa do wykonania bez względu na długość włosów! Możesz też spróbować odwrócić warkocz, aby uzyskać wygląd podobny do popularnej fryzury damskiej. Niezależnie od tego, czy nosisz ją długą czy krótką, jest ona łatwa do wykonania z każdą sukienką!

Plot bokserki jest jednym z najłatwiejszych do opanowania stylów. Praktyka czyni mistrza, a Twoja fryzura będzie coraz lepsza. Gdy już opanujesz tę technikę, możesz wypróbować warkocz typu „fishtail”, który jest łatwy, ale trwa znacznie dłużej. Wybierając większą partię włosów i zaplatając ją w mniejsze części, skrócisz czas potrzebny na wykonanie tej fryzury. W końcu ta fryzura wygląda świetnie i sprawia, że czujesz się dobrze w swoim wyglądzie.

Jeśli zawsze chciałaś nosić warkocz, to warkocz typu bokserka może być właśnie fryzurą dla Ciebie. Ta fryzura ma nieskończoną wszechstronność. Jest to świetny wybór do noszenia na co dzień, niezależnie od tego, czy jesteś pracującą mamą, zajętą studentką czy syrenką! Istnieje wiele różnych sposobów noszenia tej fryzury i łatwo jest ją wykonać samodzielnie w domu.

Plot bokserki jest wspaniałą fryzurą dla codziennego mężczyzny, ale jest również świetny dla dziewczyn. Warkocze bokserki są podstawą w czarnej społeczności i nie jest trudno nauczyć się, jak zrobić jeden dla siebie. Możesz zobaczyć celebrytów noszących je na co dzień, a nawet spróbować samemu! Upewnij się, że poświęcisz czas na przećwiczenie tego stylu, aby wyglądać dobrze.

Plot bokserski wygląda jak skrzyżowanie dwóch holenderskich warkoczy z kilkoma dużymi rogami. Największą różnicą między tymi dwoma stylami jest sposób zaplatania. Warkocze holenderskie krzyżują włosy pod kątem, aby nadać im wysokość, a na końcu rozsuwają się, aby dodać im objętości. Warkocz bokserski jest ciaśniejszy i płasko przylega do skóry głowy. Aby wykonać warkocz bokserki, musisz zacząć od związania małych pasm włosów w rzędzie. Po zabezpieczeniu wszystkich pasm, kontynuuj splatanie aż do uzyskania pożądanej długości.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane